صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

سرپرست منطقه 10 عملیات انتقال گاز؛

برای انتقال گاز در زمستان پیش رو، آمادگی کامل داریم

سرپرست منطقه 10 عملیات انتقال گاز از اتمام تمامی برنامه های تعمیرات اساسی این منطقه تا پایان مهرماه خبر داد وگفت: برای انتقال گاز زمستانی، آمادگی کامل ایجاد شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی نصیحت‌کن با اعلام این خبر، اظهار داشت: همه ساله پیش از فرارسیدن فصل سرما با هدف آماده سازی شبکه انتقال گاز، تعمیرات اساسی (اورهال) ایستگاه‌های تقویت فشار و خطوط لوله سراسری گاز در دستور کار قرار می گیرد.

وی ادامه داد: بر این اساس، تعمیرات اساسی ایستگاه‌های تقویت فشار و خطوط لوله منطقه 10 عملیات انتقال گاز از فروردین ماه سال جاری آغاز شده و تا پایان مهرماه نیز ادامه می یابد.

سرپرست منطقه 10 عملیات انتقال گاز در این باره اظهار داشت: تاکنون 80 درصد از فرایند تعمیرات اساسی در این منطقه به انجام رسیده و تا پایان مهرماه نیز این مهم به اتمام خواهد رسید.

نصیحت‌کن در ادامه خاطرنشان کرد: با انجام برنامه های تعمیراتی انجام شده، برای انتقال میزان گاز فراورش شده از پالایشگاه‌های پارس جنوبی، فجرجم و پارسیان در فصل زمستان، آمادگی کامل داریم.

وی در ادامه گفت: انجام برنامه های تعمیرات اساسی درجهت حفظ و نگهداری سیستم در شرایط کارآمد است و علاوه بر افزایش قابلیت اطمینان شبکه سراسری انتقال گاز، می توانیم عملیات انتقال پاک، ایمن، پایدار و بهره ور گاز طبیعی در روزهای سرد زمستان پیش رو را نیز به حداکثر ممکن برسانیم.

بر پایه این گزارش، منطقه 10 عملیات انتقال گاز در پایتخت انرژی گاز (بوشهر) واقع شده و بیشترین سهم را در انتقال گاز کشور دارد.

 

منبع: روابط عمومی منطقه 10 عملیات انتقال گاز

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/20 - ١٣:٢٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 96

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: