صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

پیام تسلیت معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران

در پی شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، مهندس تربتی در پیامی، شهادت این سردار رشید و پرافتخار اسلام را تسلیت گفت.

 

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران متن پیام به شرح ذیل است:

 

 


بسم الله الرحمن الرحیم

 


بار دیگر دل سیاهان روزگار جنایتی دردناک را رقم زدند.

شهادت فرزند رشید، افتخارآفرین، حماسه ساز و شجاع ملت ایران، خط شکن جبهه های نبرد و محبوب قلوب ملت های رنجدیده منطقه، بار دیگر خوی استکباری و دروغین بودن ادعای قدرت های مستکبر در مبارزه با تروریسم را برملا کرد.

سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی عمر بابرکت خود را در مسیر مبارزه با تروریسم و خدمت به ملت های آزاده و ستمدیده منطقه قرار داده بود و نام پرافتخارش مایه تسکین قلوب دوستان بوده و لرزه براندام دشمنان می انداخت.

دشمنان استقلال و پیشرفت ملت ایران یه خیال خام خود خواهان ناامیدی ملت آزاده ایران از مسیری هستند که طی چهار دهه با شجاعت، پایمردی و استواری برای دستیابی به عزت و شرف گام برداشته است، غافل از اینکه ارتکاب چنین جنایاتی ملت را در پیمودن مسیر حقیقت، مصمم تر و متحدتر خواهد کرد.

اینجانب و کارکنان شرکت ملی گاز ایران ضمن تسلیت این ضایعه به محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران، خانواده بزرگوار  ایشان و همه مجاهدان راستین راه حق، پیمان می بندیم که در سایه امنیتی که به برکت خون شهید سردار سلیمانی و همسنگرانش پدید آمده، همچنان با ثبات قدم به تلاش خود برای سرافرازی و پیشرفت ایران عزیز ادامه داده و باعث ناامیدی دشمنان این خاک شهیدپرور خواهیم شد.

 


حسن منتظر تربتی

معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران


۱۳ دی ماه۱۳۹۸


 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/10/13 - ١٥:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 6807
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: