صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان:

افزایش رضایت مشترکین از مهمترين اهداف استراتژیک شرکت گاز استان کرمان

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمان از آغاز اجرای طرح نظرسنجی که بطور سالیانه از مشترکین و ذینفعان شرکت گاز صورت می پذیرد، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، منوچهر فلاح با اشاره به شرایط ویژه بوجود آمده ناشی از شیوع بیماری کرونا در کشور بیان داشت :  بر اساس آخرین نظام نامه ابلاغی شرکت ملّی گاز ایران، نظر سنجی امسال  بدون استفاده از کاغذ با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی از سوی مجری طرح بصورت الکترونیکی انجام می گیرد.

وی با بیان اینکه این طرح کلیه مشتریان، افراد و گروه‌های ذینفع شرکت گاز استان کرمان را در بر می‌گیرد، اظهار داشت: طرح نظر سنجی با هدف ارتقای رضایتمندی ارباب رجوع ، مشترکین و طرف های ذینفع ، در جهت هرچه بهتر شدن خدمات گاز‏رسانی و ایجاد یک مکانیزم مناسب و کارا برای یافتن نقاط ضعف و فرصت‌های بهبود در خصوص نیازمندی‌های مشتریان و همچنین درک نقاط ضعف در بر آورده سازی الزامات کیفیت، زیست محیطی و ایمنی، روشی جهت سنجش نظرات مشتریان است.

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با اشاره به اینکه اين نظرسنجي از کلیه مشترکین خانگی، تجاری و صنعتی در استان صورت مي گيرد، ابراز داشت: با توجه به پیاده سازی تعالي سازماني؛ طرح نظرسنجی از مشترکین به روش نمونه گیری خوشه اي و متناسب با تعداد جمعیت هر منطقه از تمام شهرستان های استان انجام شده تا تناسب تعداد نمونه ها در هر منطقه استان رعایت شود.

فلاح از سلامت اداري و طرح تكريم ارباب رجوع به عنوان يك اصل اساسي در ارائه خدمات نام برد و تصريح داشت: شرکت گاز استان کرمان شركتي خدمات رسان است که ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده و افزایش رضایت مشترکین از مهمترين اهداف استراتژیک آن است  و براي دست یابی به رضايت مشتركين ؛ تلاشي موثر در شناسايي و تقویت نقاط قوت و برطرف كردن نقاط ضعف صورت مي گيرد.

وی در پايان خاطرنشان داشت: این شرکت براي بهبود كيفيت خدمات خود به مشتركين عزيز علاوه بر نظر سنجي سالانه؛ از طريق سامانه الكترونيكي ارتباط دولت و مردم (سامد)، تلفن گويای شرکت به شماره ۳۱۳۲۶۶۶۶، سامانه پيام كوتاه ۱۰۰۰۳۴۱۱۹۴  سامانه CRM وب سايت شركت گاز، نظرات و پيشنهادات شهروندان را دريافت و مورد بررسي و توجه قرار مي دهد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/31 - ١٤:٢٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 312