صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

رئیس HSE مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد:

آمادگی مجتمع گاز پارس جنوبی برای تولید با ظرفیت کامل در زمستان

عمليات تعمیرات اساسی در پالايشگاه هاي مجتمع گاز پارس جنوبی با اجرای پروتکل های بهداشتی در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران، محمد مسعودنیا؛ رئیس HSE مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان اینکه با رعایت پروتکل های بهداشتی و ایمنی تعمیرات اساسی پالایشگاه های پارس جنوبی در شرایط ایمن در حال انجام است؛ گفت: تعمیرات اساسی پالایشگاه های اول، دوم، سوم، پنجم، هفتم، هشتم، نهم، دهم با موفقيت و بدون هيچ گونه حادثه ي ناتوان كننده تمام شده است.

وی با بیان اینکه در پالایشگاه چهارم در 3 مقطع چند کار تعمیراتی صورت گرفته و هم اکنون بخش پایانی در حال انجام است، اظهار داشت: مطابق برنامه، تعمیرات اساسی پالایشگاه ششم نیز از 31 شهریور آغاز می شود و پس از آن تعمیرات اساسی امسال مجتمع گاز پارس جنوبی پایان می یابد.

مسعودنیا افزود: با توجه به حساسیت تعمیرات و شیوع ویروس کرونا تعمیرات مطابق برنامه انجام شده است و با پایان تعمیرات کلیه پالایشگاه های مجتمع برای تولید با ظرفیت کامل در زمستان آماده خواهند بود.

وی با بیان اینکه کرونا در مجتمع در سطوح سبز و زرد در دوره تعمیرات اساسی کنترل شد، گفت: این دستاورد نتیجه پایش ها و کنترل مستمر و اجرای پروتکل های بهداشتی در سطح مجتمع است.

مسعود نیا در ادامه با اشاره به انجام آموزش ها و اقدامات لازم در خصوص پيشگيري از اين ويروس منحوس خاطرنشان كرد: خوشبختانه با تلاش تمامي كاركنان و متخصصان در واحد هاي ايمني و بهداشت تمامي پالايشگاه ها آموزش هاي لازم و اقدامات موثر در اين خصوص انجام شده و اميدواريم با اجراي دقيق مسائل بهداشتي اين دوران سخت با سلامتي كامل تمامي نيروهاي پرتلاش مجتمع سپري كنيم.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/25 - ١٤:١١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 177